Що таке Академічна мобільність?

Відповідь на дане запитання студенти-першокурсники кафедри бізнесу та управління персоналом спеціальності 051 «Економіка» (освітня програма «Управління персоналом та економіка праці» (група 151УП)) та 076 «Підприємництво та торгівля» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу» (групи 176-1, 176-2)) у рамках дисципліни «Вступ в спеціальність» змогли отримати, провівши чергове виїзне заняття 22 вересня 2023 р. відвідавши відділ міжнародних зав’язків (ВМЗ) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час візиту студенти мали можливість поспілкуватись із начальником відділу міжнародних зав’язків – Сергієм Михайловичем Луканюком. Пан Сергій розповів про розвиток міжнародної співпраці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, можливості учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іноземному закладі вищої освіти, відповів на їх запитання.

Студенти дізналися про те, як потрапити на міжнародне стажування, отримали детальний алгоритм дій як підготувати документи для міжнародного стажування та багато іншого.

Цей захід став доброю нагодою студентам поспілкуватись із практиками, ознайомитися з особливостями розвитку міжнародної співпраці.