Соціальне підприємництво з вуст практиків

В рамках ознайомлення і вивчення курсу Соціальне підприємництво, викладачами кафедри економіка підприємства та управління персоналом (Сибирка Л.А., Меглей В.І.), організовано і проведено зустріч студентів-магістрів (спеціальностей: ПТІБД, УП) з Іваном Костяком – керівником проектного офісу “Інтегрований розвиток міст в Україні” Регіонального бюро GIZ в Чернівцях.

Під час заняття студенти ознайомлені з ініціативами та перспективами організації заходів з підвищення кваліфікації для місцевих урядовців, на яких вони вивчатимуть нові сучасні підходи, стандарти й методи сталого розвитку. Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» впроваджується на замовлення уряду Німеччини. Проект працює в 4 містах України (Вінниці, Житомирі, Полтаві, Чернівцях) з 2016 року. Проект має на меті покращення умов життя мешканців українських міст (зокрема Вінниці, Житомира, Полтави, Чернівців), підтримку процесів децентралізації та місцевого самоврядування шляхом застосування підходів інтегрованого розвитку міст у відповідності з європейськими принципами і цінностями, викладеними у Лейпцизькій хартії сталого європейського міста.