Посвята студентів-першокурсників кафедри бізнесу та управління персоналом спеціальності

Навчання та дозвілля в умовах воєнного стану є особливою потребою для студентів. Кафедри бізнесу та управління персоналом, окрім якісної фахової освіти, намагається виховувати у студентів патріотичні та моральні цінності й дарувати незабутні враження та емоції, організовуючи відповідні соціально-виховні заходи. З такою метою, відбулася посвята студентів-першокурсників кафедри бізнесу та управління персоналом спеціальності 051 Економіка (освітня програма «Управління персоналом та економіка праці» та 076 «Підприємництво та торгівля» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу» ) економічного факультету у студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Посвята у студенти – це незабутнє свято для кожного, хто вступає до університету. І хоча в умовах війни нам усім не до урочистостей і традиційних пишних святкувань, кафедра бізнесу та управління персоналом провела неймовірно креативну посвяту своїх нових студентів в  Хотині, в  дендрологічному парку.

Тематика дійства для вступників цьогоріч патріотична – «No pain – no gain», що у перекладі означає: «Без болю – немає перемоги». Це девіз, життєве кредо господаря дендрологічного парку Хотині, де відбулося дійство.  Віталій Чинчик зазначає, що якщо ти хочеш чогось досягнути, то треба докласти зусилля.

Для першокурсників були проведені змагання у формі квесту з цікавими завданнями на кмітливість, швидкість і вправність.

Фінальним акордом посвяти у студенти стало виголошення «клятви студента» кафедри бізнесу та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, вручення кожному з них фірмових медалей  з емблемою кафедри, а також смачний сюрприз.

Щиро вітаємо усіх новоприбулих членів кафедральної спільноти з початком нового етапу в житті!

Окрема подяка студентському активу кафедри за надання допомоги у проведенні заходу.