Перший візит першокурсників до наукової бібліотеки

Студенти першого курсу кафедри бізнесу та управління персоналом спеціальності “Підприємництво та торгівля” 12.09.2024 року здійснили ознайомчий візит до наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в рамках дисципліни “Вступ в спеціальність”.

Основною метою цього заходу було познайомити студентів із ресурсами та можливостями бібліотеки, які стануть необхідними в процесі навчання та подальшої професійної діяльності.

Під час візиту студенти ознайомилися з сучасними інформаційними ресурсами бібліотеки, включаючи електронні бази даних та каталоги. Вони дізналися про правила користування бібліотекою та отримали доступ до численних наукових матеріалів, необхідних для вивчення фахових дисциплін.

Цей візит став важливим етапом у формуванні інформаційної грамотності студентів та розвитку навичок пошуку й аналізу наукової літератури, що допоможе їм у підготовці до майбутніх досліджень та написанні курсових і дипломних робіт.

Бажаємо нашим першокурсникам успіхів у навчанні та нових досягнень на шляху до професії!