Першокурсники ОП «Управління персоналом та економіка праці» вперше у науковій бібліотеці

30 вересня 2024 року першокурсники кафедри бізнесу та управління персоналом спеціальності 051 Економіка ОП «Управління персоналом та економіка праці» відвідали наукову бібліотеку Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Бібліотека – є значущим осередком знань, культури та національної пам’яті, що володіє великою колекцією книг.

Під час візиту студенти мали можливість ознайомитися з сучасними інформаційними ресурсами, такими як електронні бази даних і каталоги, а також отримати доступ до численних наукових матеріалів, необхідних для вивчення фахових дисциплін. Бібліотека ЧНУ ім. Ю. Федьковича  пропонує безмежні можливості для самостійного навчання та дослідження. Цей візит став важливим етапом у розвитку інформаційної грамотності студентів, а також у формуванні їхніх навичок пошуку й аналізу наукової літератури.