Обговорення проєкту змін до ОПП “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” зі здобувачами ОР “магістр”

30 травня 2023 року відбулась зустріч гаранта освітньо-професійної програми “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” д.е.н., професора Зибаревої О.В. та членів проєктної групи д.е.н., доцента Вербівської Л.В., к.е.н., доцента Белей С.І. зі студентами групи 576-2 – здобувачами даної ОПП, де обговорювався проєкт змін до програми. Здобувачам до розгляду представлено оновлений перелік вибіркових дисциплін, вивчення яких дозволить їм поглибити загальні та фахові компетентності у формуванні майбутніх програмних результатів навчання, а також інші зміни. За результатами зустрічі здобувачами запропоновано делегувати до включення у проєктну групу Новак Тетяну та Мудряка Дениса, які представлятимуть інтереси внутрішніх стейкхолдерів.  Упродовж наступного місяця здобувачі матимуть можливість подати власні пропозиції до ОПП, що дозволить забезпечити їхні запити у контексті вимог ринку. Здобувачам запропоновано ретельно вивчити оприлюдені на сайті кафедри бізнесу та управління персоналом пропозиції змін до ОПП, а також пройти опитування, відповіді на питання якого дозволять краще зрозуміти потреби внутрішніх стейкхолдерів та забезпечити якість їх фахової підготовки. Пропозиції від здобувачів будуть обговорені на відкритій зустрічі з проєктною групою та стейкхолдерами програми. Чекаємо на цікаві ідеї, які дозволять підвищити якість підготовки фахівців спеціальності 076 “Підприємництво та торгівля”.