«Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього»

Навчальний процес важко уявити без бібліотеки, а, отже, і без книги, адже протягом всього життя ми постійно звертаємося до книги – до підручника, словника, енциклопедії чи просто до художнього видання, а, отже, і до бібліотеки.
Традиційно, не перший рік, першокурсники Кафедри Бізнесу та Управління Персоналом спеціальності 051 Економіка (освітня програма «Управління персоналом та економіка праці» (група 151УП) та 076 «Підприємництво та торгівля» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу» (групи 176-1, 176-2) у рамках дисципліни «Вступ в спеціальність» провели чергове виїзне заняття 08 вересня 2023 р. на базі Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Більшість студентів відвідували бібліотеку вперше.
Зміст заняття був визначений метою заняття – набуття студентами навичок самостійної роботи з науковою літературою в процесі підготовки до лекційних та семінарсько-практичних занять.
Основним завданням було познайомити студентів з Науковою бібліотекою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, правилами користування нею, особливостями роботи з електронною бібліотекою.
Першокурсникам розповіли про особливості пошуку даних щодо економічних явищ і процесів у науковій літературі. Вони дізналися про заходи, в яких пропонує взяти участь бібліотека.
Викладачі та студенти кафедри бізнесу та управління персоналом, щиро дякують Тетяні Дем’янівні Мурашевич, завідувачу науково-методичного відділу, за сприяння у проведенні заняття та можливість дізнатись багато нового та цікавого.