,,Не бійтеся зробити великий крок – ви не можете перетнути прірву двома маленькими стрибками‘‘

Сьогодні студенти 2-3 курсу кафедри бізнесу та управління персоналом, в рамках вивчення дисциплін ,,Організація інноваційних процесів та управління стартапами‘‘, ,,Організація виробництва’‘ та ,,Організації торгівлі’‘, мали неймовірну можливість поспілкуватись з практиком власницею пекарні ,,NikoNova’’.

Гостею нашої зустрічі була Ніконова Галина, яка здійснила свою мрію та відкрити власну пекарню!!!

Вона ризикнула двічі – адже бізнес – це завжди ризик!!! Перший раз – перейшовши зі сфери медицини до ведення підприємницької
діяльності, а вдруге – створивши власну торгову марку ,, NikoNova’’.

Пані Галина поділилася своїм досвідом зі студентами, наголошуючи на тому, що успіх – це не тільки робота, але й вміння правильно
встановлювати пріоритети і бути цілеспрямованим. Також вона підкреслила важливість самодисципліни і волі, які допомагають досягти поставлених цілей.

Пані Галина наголосила на актуальних тенденціях у харчовій промисловості – є збільшення популярності органічної продукції та сталий підхід до виробництва, зменшуючи вплив на довкілля.

Студенти вислухали поради з захопленням та ставили багато запитань про ведення бізнесу.

Зустріч з практиком була не тільки корисною, а й мотивуючою.

Ми дякуємо пані Галині за те, що готові ділитися своїми історіями
ведення бізнесу і бажаємо успіху в її подальших планах та проектах!