Навчання в Гданському університеті за програмою академічної мобільності Еразмус+

Протягом зимового семестру 2023-2024 навчального року студентка кафедри бізнесу та управління персоналом ЧНУ ім. Ю. Федьковича Ольга Унгурян навчалась в Гданському університеті за програмою академічної мобільності Еразмус+.

«Я вивчала різні цікаві предмети, наприклад «Лідерство Майбутнього», «Управління малим бізнесом», і т.д. Предмети фокусувались на розвитку практичних навичок, що є надзвичайно цінним.
Навчання відбувалось англійською мовою, тому це була хороша можливість покращити свої навички.
Також університет надавав можливість відвідувати різні культурні заходи, екскурсії, поїздки.
Але найкращим було досвідження культури та архітектури міста разом із новими друзями, які стали справжньою родиною від першого дня.
Від кожного куточка міста до кожного історичного пам’ятника – Гданськ зачарував своєю красою та неповторним духом.
Цей незабутній досвід назавжди залишиться в моєму серці»