Науковий семінар “Релокація як фактор конкурентоспроможності підприємств”

18 червня 2024 року  на кафедрі бізнесу та управління персоналу економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся науковий семінар на тему “Релокація як фактор конкурентоспроможності підприємств”. Доповідачем був к.е.н., асист. Віталій Кіндзерський.

Під час семінару було розглянуто теоретичні основи релокації підприємств, її класифікацію, основні причини та взаємозв’язок із конкурентоспроможністю. Окремо розглянуто процес релокації підприємств у регіональному розрізі, проаналізовано наслідки цього явища. Особливу увагу учасників наукового семінару привернули приклади релокації всесвітньовідомих брендів та їх мотивацію.

Розглянута тема викликала жваву дискусію серед учасників семінару. Колеги обговорювали реальні кейси та ділились актуальною інформацією із досліджуваної теми.

Дякуємо захисникам України за можливість проведення таких наукових заходів!