Наукові заходи за участі здобувачів освіти кафедри бізнесу та управління персоналом

Наукова складова є невід’ємною частиною освітнього процесу у вищій школі.

Здобувачі освітньо-професійних програм «Управління персоналом та економіка праці», «Економіка та організація бізнесу» освітнього рівня бакалавр прийняли участь у ряді наукових заходів.

17 квітня 2024 року відбулось фінальне засідання студентської наукової конференції здобувачів освітніх програм економічного факультету. Кафедру бізнесу та управління персоналом представляла здобувачка ОП 051 «Економіка» ОПП «Управління персоналом та економіка праці» Ольга Крулік, яка здобула перемогу у секційному засіданні, із доповіддю на тему «Використання технологій у процесі онбордингу: від віддаленого навчання до віртуальних турів», науковий керівник доцент Любов Водянка.

18 квітня 2024 р. на факультеті інформаційних технологій та економіки ПВНЗ «Буковинський університет» відбувся міжвузівський науково-практичний семінар «Економіка та інформаційні технології: управління та виклики сьогодення», співорганізатором якого виступала доцент кафедри бізнесу та управління персоналом Наталія Стахова.

На семінарі було представлено 25 доповідей учасників з їх обговореннями та діалогом зі здобувачами та їхніми науковими керівниками за основними напрямками: тренди розвитку обліку та ІТ; Soft Skills; забезпечення якості освіти; тенденції розвитку ринку праці, інновації банківської сфери та податкової системи України.

Кафедру бізнесу та управління персоналом представили здобувачі ОП 051 «Економіка» ОПП «Управління персоналом та економіка праці» Крулік Ольга з доповіддю на тему «Вплив офісного середовища на ефективність праці», науковий керівник доцент Любов Водянка, Іванічек Оксана з доповіддю на тему «Досвід зарубіжних країн щодо стимулювання персоналу», науковий керівник доцент Наталія Стахова та здобувач ОП 076 «Підприємництво та торгівля» ОПП «Економіка та організація бізнесу» Олександр Табак із доповіддю на тему «Ефект бичачого батога, як екстрналія орієнтації торгівлі на інтереси споживача», науковий керівник доцент Любов Водянка.

Матеріали доповідей супроводжувалися цінними презентаціями та роз’ясненнями.

Результатами зустрічей буде друк матеріалів. Усі доповідачі отримали сертифікати за участь.

Щиро дякуємо організаторам заходу та всім учасникам за обмін думками та досвідом. Дякуємо ЗСУ за можливість вдосконалюватись та розвиватись!