Наука – студентам, студенти – науці

Сучасна наука –для людини в ім’я існування людства. Усвідомлення цього приходить до першокурсників поступово, але беззаперечно – особисто. Це озброює студента інструментами для розуміння різних процесів, визначення зв’язків, обґрунтування фактів та закономірностей за допомогою наукових методів.

У рамках дисципліни «Вступ в спеціальність» першокурсники спеціальності 051 «Економіка» (освітня програма «Управління персоналом та економіка праці» (група 151УП)) та 076 «Підприємництво та торгівля» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу» (групи 176-1, 176-2))  провели чергове виїзне заняття на базі музею Науки, де заборонено НЕ торкатися експонатів!

В інтерактивному просторі першокурсники досліджувати наукові явища, пізнавали  як працює наука через взаємодію з усіма експонатами. У Музеї студенти-першокурсники в експозиційній зоні «людської головоломки» мали  можливість зрозуміти:

– що таке прийняття рішень;

– знайти ключові причини помилкового прийняття рішень;

– зрозуміти та порівняти механізми індивідуального та групового прийняття рішень;

– зрозуміти, як розвинути власні навички прийняття рішень.

Розуміння того, як приймаються рішення, як вони можуть бути упередженими та як зробити процес прийняття рішень безперебійним, допоможе першокурсникам пошуку креативного та цікавого рішення складних завдань.

Застосування такого підходу в навчанні спрямоване на становлення у студентів досвіду самостійного пошуку нових знань і використання їх в умовах творчості, на формування нових пізнавальних цінностей студентів й збагачення їх пізнавальної ціннісної орієнтації