Методичний семінар «Технології профорієнтації маркетингові та освітні підходи»

7.12.2023 к.е.н., доцент Вікторія Кифяк та к.е.н. Віталій Кіндзерський провели методичний семінар кафедри бізнесу та управління персоналом на тему «Технології профорієнтації маркетингові та освітні підходи».

Розглянули світові тенденції та виклики українського ринку праці з проблематики ефективної профорієнтації з метою збалансування ринку праці.

Були представлені результати досліджень щодо мотивації та інструментів вибору спеціальностей в Україні, ЧНУ та зокрема на освітні програми «Економіка та організація бізнесу», «Управління персоналом та економіка праці», «Підприємництво, торгівля та біржові операції».

Визначено ефективні цифрові технології та європейський досвід профорієнтації для отримання ефективного ініціативного здобувача освітньої програми та його працевлаштування.

Будо корисно, інформативно та практично для імплементації кращих практик у освітні та профорієнтаційні технології кафедри.

Дякуємо #ЗСУ !