Методичний семінар на тему: «Система Moodle як інструмент для створення динамічних курсів для студентів»

31 січня 2023 року кафедрою бізнесу та управління персоналом Економічний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича проведено методичний семінар на тему: «Система Moodle як інструмент для створення динамічних курсів для студентів», доповідачі – Кравчук Ірина Петрівна та Тодорюк Сергій Іванович.

Розглянули можливості Moodle для комунікації, що є однією з найсильніших сторін даної системи. Для цього передбачена маса інструментів: вікі, глосарій, блоги, форуми, практикуми тощо. При цьому навчання можна здійснювати як асинхронно, коли кожен студент вивчає матеріал у власному темпі, так і в режимі реального часу, організовуючи онлайн лекції, вебінари та семінари. В системі можливо здійснювати обмін файлами між студентами та викладачем, у форумі проводити обговорення по групах, оцінювати повідомлення, прикріплювати до них файли будь-яких форматів. Використання відео та аудіоматеріалів, малюнків значно підвищує ефективність викладання та зацікавленість студентів до засвоєння нового матеріалу.

Отже, система Moodle надає можливості викладачам значно підвищити ефективність викладання. Застосування нових технологій підвищує зацікавленість студентів до навчання, встановлює нову роль викладача як тьютора та урізноманітнює процес навчання.