Івент-проєкт на тему “Благодійність у підприємницькій діяльності як прояв соціальної відповідальності бізнесу”

15.11.22 року в рамках дисциплін «Корпоративне управління», «Соціальна відповідальність бізнесу», «Управління конкурентоспроможністю підприємства» для здобувачів ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та ОП «Управління персоналом та економіка праці» (групи 576-1, 576-2, 551-УП) було проведено інтегроване практичне заняття на тему «Благодійність у підприємницькій діяльності як прояв соціальної відповідальності бізнесу» за участі співзасновниці ГО «Квітуче серце», асоціації ОСББ «Чернівці», депутатки Чернівецької міської ради ЯНИ БРУС (модератор проф. Оксана Зибарева).

Студенти мали можливість ознайомитися з особливостями залучення бізнесу до благодійної діяльності, ключовими трансформаціями самого підходу до благодійності у відповідь на глобальні виклики пандемії та воєнного стану, сучасними форматами співпраці вітчизняних громадських організацій та іноземних благодійних фондів. Спікерка заходу Яна Брус поділилась власним досвідом щодо ідей створення благодійних проектів, форматів та напрямків їх реалізації, залучення представників різних професійних сфер до благодійної діяльності, підтримки мотивації благодійництва в умовах фізичного виснаження та емоційного вигорання. Більше інформації про благодійну діяльність ГО «Квітуче серце» можна дізнатись на її сторінці у Facebook https://www.facebook.com/bloomingheart2021/.

Окремим питанням зустрічі було обговорення можливостей долучення до бюджетів участі (бюджетів міських ініціатив) під гаслом «Зміни своє місто», які завдяки цільовому бюджетному фінансуванню громадських ініціатив допомагають змінити життя громади на краще. Цікавою була також інформація щодо проєктів міської ради щодо підтримки, стажування та навчання молоді.

Дякуємо Яні Брус за цікаву інформативну зустріч зі здобувачами освітніх програм магістерського рівня кафедри бізнесу та управління персоналом, спрямовану на поєднання теоретичних аспектів дисциплін «Корпоративне управління», «Соціальна відповідальність бізнесу», «Управління конкурентоспроможністю підприємства» з практичними реаліями взаємодії зі стейкхолдерами, організації благодійної діяльності, підтримки громадських ініціатив в складних умовах сьогодення.

Низький уклін всім тим людям, які своїм прикладом роблять все можливе для наближення перемоги та мирного щасливого життя у процвітаючій країні!