Історія та сучасність: від минулого до сьогодення

І маленький Париж, і маленький Відень, і місто над Прутом, як тільки не називають Чернівці, маленьке місто з великою душею. Легенди вказують на те, що років зі сто назад вулиці підмітали букетами троянд.

Про унікальні бізнес-можливості Чернівців від минулого до сьогодення студенти-першокурсники Кафедри Бізнесу та Управління Персоналом спеціальності 051 Економіка (освітня програма «Управління персоналом та економіка праці» (група 151УП) та 076 «Підприємництво та торгівля» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу» (групи 176-1, 176-2) першого (бакалаврського рівня )дізналися у рамках дисципліни «Вступ в спеціальність», провівши чергове виїзне заняття, знайомлячись з історичними аспектами розвитку підприємництва на Буковині та в м. Чернівці.

Під час екскурсій Пан Ярко, один із найцікавіших екскурсоводів краю, розповів студентам про Чернівці, розкрив історичні таємниці успішного розвитку підприємництва на Буковині та в м. Чернівці, познайомив із різнобарв’ям архітектурної спадщини.Чернівці своєю історією, природною красою, дивовижною архітектурою вже  зайняли місце в душі студентів-першокурсників