ІВЕНТ-ПРОЄКТ у сфері соціальної відповідальності бізнесу, управління конкурентоспроможністю підприємства, методології HR-інжинірингу на тему «Комунікації зі стейкхолдерами в системі соціальної відповідальності бізнесу як фактор підвищення конкурентоспроможності підприємства»

25.10.22 року в рамках дисциплін «Соціальна відповідальність бізнесу», «Управління конкурентоспроможністю підприємства», «Методологія HR-інжинірингу» для здобувачів ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та ОП «Управління персоналом та економіка праці» (групи 576-1, 576-2, 551-УП) було проведено інтегроване практичне заняття на тему «Комунікації зі стейкхолдерами в системі соціальної відповідальності бізнесу як фактор підвищення конкурентоспроможності підприємства» за участі представників голландської компанії Global IT Support – Вікторією Євсюковою (VP of Sales) та Дариною Тішковою (HR Manager) (модератор проф. Оксана Зибарева).

Студенти мали можливість ознайомитися з особливостями аутстафінгу в роботі ІТ компанії, побудови мережі ковокінгових центрів, з унікальними технологіями надання послуг в Україні та за кордоном, принципами налагодження комунікації із зовнішніми та внутрішніми стейкхолдерами, побудови системи HR-інжинірингу, а також питаннями формування корпоративної культури.

Особливу зацікавленість у здобувачів викликали побудова системи «On-boarding», особливості проведення командних мітингів та мітингів у форматі «1х1» в умовах віддаленої роботи, формування soft skills, а також заходи мотивації персоналу в умовах емоційного вигорання у працівників компанії. Також були обговорені питання можливостей працевлаштування випускників університету в компанії.

Великий інтерес аудиторія виявила також до залученості компанії до громадських ініціатив. Зокрема, компанія Global IT Support є активним учасником Чернівецького, Львівського та Івано-Франківського ІТ кластерів, що дозволяє їй долучатись до освітніх та культуних проєктів у рамках тісної співпраці з економічним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Більше інформації про Global IT Support можна дізнатись на її офіційній сторінці:

або в соціальних мережах:

За ініціативою гарантів ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (проф. Зибаревої О.В.) та ОП «Управління персоналом та економіка праці» (доц. Кобелі З.І.) практичним працівникам запропоновано долучитись до обговорення структури та змісту освітніх програм.

Дякуємо практичним працівникам Вікторії ЄВСЮКОВІЙ та Дарині ТІШКОВІЙ за цікаву інформативну зустріч зі здобувачами освітніх програм магістерського рівня кафедри бізнесу та управління персоналом, спрямовану на поєднання теоретичних аспектів дисциплін «Соціальна відповідальність бізнесу», «Управління конкурентоспроможністю підприємства», «Методологія HR-інжинірингу» з практичними реаліями в умовах мінливого середовища.

ВСІМ МИРНОГО НЕБА І ПЕРЕМОГИ!