Інтенсив-курс «Експорт крок за кроком» (Школа експортера)

Доцентка кафедри бізнесу та управління персоналом Белей Світлана  взяла участь в інтенсив-курсі «Експорт крок за кроком» (Школа експортера) у якості запрошеного гостьового  спікера  в рамках міжнародної навчальної програми, що проходив 21-22 листопада 2023 року.

Програма створена Департамент регіонального розвитку Чернівецької ОДА за сприяння Програми розвитку ООН в рамках реалізації проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом поєднання просування експорту з регіональним розвитком та Цілями сталого розвитку», який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Говорили на тему: «Бізнес-етики та культуру експортера».

Метою заходу є: надання необхідних знань й компетенцій для ефективної роботи на зовнішніх ринках, а також розширення можливостей та посилення експортної спроможності бізнесу нашої області.

Дякуємо організаторам за запрошення, можливість долучитись до регіональних ініціатив, а слухачам – за активність і зацікавленість.