Гостьова лекція-тренінг з дисципліни «Тайм-менеджмент» на тему: «Підвищення ефективності використання часу: секрети успішного тайм-менеджменту»

27  вересня 2023 року відбулась гостьова лекція-тренінг з дисципліни «Тайм-менеджмент» на тему: «Підвищення ефективності використання часу: секрети успішного тайм-менеджменту» за участі Ольги Каламан, доктора економічних наук, професорки кафедри менеджменту Міжнародного гуманітарного університету, керівниці Школи успішного лідера, м. Одеса. Здобувачі освітніх програм кафедри бізнесу та управління персоналом, а також запрошені гості ознайомились з основними методиками тайм-менеджменту, які допоможуть підвищити  ефективність діяльності.

Учасники тренінгу дізнались про метод «Pomodoro», який придумав італійський студент Франческо Чирилло, спробували застосувати на власних прикладах матрицю американського президента Дуайта Ейзенхауера, розглянули цікаві методи «З’їжте жабу на сніданок!», «Слона», «Швейцарського сиру».

Щиро вдячні Ользі Каламан за дієві інструменти, практичні методи  та поради з тайм-менеджменту! Учасники тренінгу засвоїли головний девіз професійного тайм-менеджера: «Не відкладати на потім, будь ефективним тут і зараз!».