Гостьова лекція-тренінг з дисципліни «Лідерство і партнерство в підприємницькій діяльності» на тему: «Процес медіації (посередництва) та головні умови досягнення успіху в бізнесі»

Медіація — це нова культура діалогу, яку потрібно розвивати не тільки в бізнесі а в нашому житті. Сучасні компанії, «акули бізнесу», для вирішення своїх спорів дедалі частіше обирають інститут медіації, який передбачає залучення посередника (медіатора) для вирішення спору.

18 квітня 2024 року відбулась гостьова лекція-тренінг з дисципліни «Лідерство і партнерство в підприємницькій діяльності» на тему: «Процес медіації (посередництва) та головні умови досягнення успіху в бізнесі» за участі Оксани МЕЛЕНКО професійного медіатора, кандидата юридичних наук, доцента кафедри публічного права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Здобувачі освітніх програм кафедри бізнесу та управління персоналом, а також запрошені гості,  мали змогу зрозуміти суть медіації та її важливість у процесі ведення бізнесу. Учасники тренінгу дізнались про особливості, способи та техніки, які застосовують медіатори у своїй роботі.

Медіація в бізнесі є важливим інструментом для вирішення конфліктів і покращення співпраці. Вона дозволяє ефективно вирішувати конфлікти, зберігати відносини і зекономити час і ресурси компанії. Розуміння цих ключових аспектів медіації може допомогти компанії використовувати цей інструмент ефективно для досягнення своїх цілей. Бізнеси, які впроваджують медіацію, часто виявляються більш успішними та стійкими в умовах сучасного підприємницького середовища.

Щиро вдячні Оксані МЕЛЕНКО за отримані знання, практичні поради з медіаційного процесу в бізнесі.