ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ-ТРЕНІНГ ВІД СТЕЙКХОЛДЕРА – ДЕПАРТАМЕНТУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА (ОВА)

11 жовтня 2023 року відбулась лекція-тренінг на тему «Проведення моніторингу та оцінювання проєктів, що реалізуються за бюджетні кошти» у межах дисциплін «Управління та діагностування бізнес-проєктів», «Проєктний аналіз» за участі начальника відділу інвестиційних проєктів управління інвестиційної політики та туризму Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА (обласної військової адміністрації), кандидата економічних наук Уляни-Юлії ГЛУШКІВСЬКОЇ.

До лекції долучились здобувачі спеціальностей: 076 ОПП «Економіка та організація бізнесу» (першого (бакалаврського) рівня вищої освіти), ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (другого (магістерського) рівня вищої освіти), ОНП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти); 051 ОПП «Управління персоналом та економіка праці» (першого та другого рівнів вищої освіти), а також викладачі кафедри бізнесу та управління персоналом.

Гостьова лекторка презентувала форми та види інвестиційних проєктів, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету; розкрила особливості фінансування проєктів регіонального розвитку за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку; навела приклади реалізації проєктів, яким надається державна підтримка, а також проєктів, що фінансуються за рахунок коштів Європейського Союзу.

Окремим питанням розглянуто аспекти проєктного циклу, моніторингу виконання та оцінювання проєктів, а також забезпечення сталості їх результатів.

Наприкінці заняття лекторка запропонувала учасникам висловити власні думки щодо покращення регіонального розвитку у контексті формулювання ідеї проєкту, його мети, завдань та очікуваних результатів від реалізації. З  потенційними проєктними ідеями виступили Олександр ТАБАК (здобувач ОПП «Економіка та організація бізнесу» бакалаврського РВО) та Ігор КОМЛЄВ (здобувач ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» магістерського РВО). Дякуємо нашому стейкхолдеру Уляні-Юлії ГЛУШКІВСЬКІЙ за цікавий матеріал, змістовну презентацію та можливість занурення у проєктну діяльність Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА (ОВА)!

Галерея