Гостьова лекція-тренінг №2 “Як законно вести власний бізнес”

16 листопада 2023 року відбулась друга гостьова лекція-тренінг на тему: «Як законно вести власний бізнес» за участі власника консалтингового агентства «ПриватКонсалт» (партнера кафедри), к.е.н., доц. Артура ЖАВОРОНКА. Лекції-тренінги організовано для здобувачів освітніх програм першого, другого та третього рівня вищої освіти кафедри бізнесу та управління персоналом у відповідь на їх запит.
Під час лекції-тренінгу було обговорено актуальні та дискусійні питання: нові правила застосування реєстраторів розрахункових операцій; умови, за яких підприємці зобов’язані використовувати РРО; причини відмови в реєстрації ФОП; обмеження для обрання спрощеної системи оподаткування; перелік доходів, які не включаються до оподаткованого доходу ФОПа; платіжний сервіс Portmone та питання фінансового моніторингу.
Підсумували, що СУМЛІННА СПЛАТА ПОДАТКІВ ТА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БІЗНЕСУ – НЕВІД’ЄМНІ СКЛАДОВІ СИЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ!
Дякуємо лектору Артуру ЖАВОРОНКУ за отриманні знання та з нетерпінням чекаємо наступного тренінгу!!!