ЕФЕКТУАЦІЯ – МОДЕЛЬ УСПІШНОГО СТАРТАПУ!!!

Студенти 3 курсу кафедри бізнесу та управління персоналом змогли «з перших вуст» дослідити ефектуацію під час екскурсії містом Чернівці, яку проводив пан Ярко!!!

«Ефектуація» ‑ підхід до підприємництва, який ставить акцент на власні ресурси, можливості та внутрішній креатив, та доводить, що стартап можна розпочати без значних капіталовкладень. Замість того, щоб гадати над несерйозними прогнозами та великими планами, ми вчимося зосереджуватися на тому, що ми маємо, і ефективно використовувати це для досягнення наших цілей.

Саме так і розпочав свій стартап пан Ярко, коли навчався на історичному факультеті. Друзі запросили його долучилися до проєкту з прибирання міста – «Зробимо Україну чистою», під час якого він почав розповідати цікаві історії про місто і провів декілька екскурсій горою Авророю, фан-парком, у селі Біла. А сьогодні – він наймолодший екскурсовод міста, завдяки якому студенти дізналися цікаві і забуті історичні факти про Чернівці. Пан Ярко пожартував, що найдорожче, що є в його квартирі, де він живе, це книги про Чернівці і Буковину.

В рамках вивчення дисципліни «Організація бізнес-процесів та управління стартапами» завдяки екскурсії студенти змогли побачити, як навіть у обмежених умовах можна використати свої унікальні ресурси для досягнення бажаного результату!!!