До уваги першокурсників

ДОРОГІ ПЕРШОКУРСНИКИ, спеціальностей “Управління персоналом і економіка праці” та “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”!!! Вітаємо Вас зі вступом до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Бажаємо Вам яскравих і незабутніх студентських років! Ми переконані, що обрана Вами спеціальність стане цінним надбанням у житті і забезпечить велике професійне майбутнє!

Повідомляємо, що 02 вересня о 09:00 відбудеться перша ознайомча зустріч із представниками кафедри економіки підприємства та управління персоналом.

Місце проведення – 73 ауд., 3 поверх 14 корпусу ЧНУ, вул. Кафедральна, 2.

Після настановчих зборів об 11:00 на території Центрального корпусу (колишня Резиденція митрополитів Буковини і Далмації, вул. Коцюбинського, 2) відбудеться традиційна урочиста академія з нагоди посвяти у студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.