Дні кар’єри ЄС в місті Чернівці

Дні кар’єри ЄС – захід, що має на меті поширення знань про Європейський Союз і можливості від ЄС, розвиток навичок, необхідних студентам і молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України.

Першокурсники кафедри бізнесу та управління персоналом спеціальності 051 Економіка (освітня програма «Управління персоналом та економіка праці» (група 151УП) та 076 «Підприємництво та торгівля» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу» (групи 176-1, 176-2) у рамках дисципліни «Вступ в спеціальність» 27 жовтня 2023 року провели чергове виїзне заняття та взяли участь у заході «Дні кар’єри ЄС в місті Чернівці», у  тренінгах «Soft skills».

Тренінг № 1 «Що потрібно знати, коли шукаєш роботу» (воронка пошуку роботи; секрети написання успішного резюме; що написати в резюме, коли тобі немає чого писати; самопрезентація: топ-навичка сьогодення).

Тренерка: Анна Саєнко, Talent Success Lead в SoftServe, кар‘єрна консультантка

Тренінг № 2 «Самопрезентація як мистецтво справляти враження» (як вдало презентувати себе; як успішно проходити співбесіди; як стати цікавим співрозмовником).

Тренерка: Марина Скінтей, теле- та радіоведуча, тренер з публічних виступів, заступник директора радіостанції «Буковинська хвиля» 100FM

Тренінг № 3 «Кібербезпека: базові заходи з кіберзахисту для молоді» (як убезпечити себе в мережі Інтернет; засоби і способи захисту інформації у кіберпросторі; використання сучасних технологій на базі штучного інтелекту;  використання соціальних мереж для соціальної інженерії ).

Тренер: Андрій Гев’юк, кандидат політичних наук, IT-експерт, голова ГО «Фонд Символи»

Дні кар’єри – це для студентів знайомство зі шляхами майбутнього професійного розвитку та кар’єрними можливостями, досвідом, що передають фахівці своєї справи. Застосування такого підходу в навчанні є дуже актуальними, адже сьогодні важливо не просто забезпечувати вивчення освітньо-професійної програми, а й мотивувати студентів як до особистісного, так і професійного розвитку, допомагати здобувачам освіти в процесі самовизначення й розширення можливостей подальшого працевлаштування