Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича — музей під відкритим небом

Один із найстаріших класичних університетів в Україні, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, щороку, з 4 жовтня 1875 р. (на той час Чернівецький університет імені Франца-Йосифа), гостинно розкриває свої двері перед новими студентами. За цей час пройдений чималий шлях і досягнуто значних успіхів.

Вже стало доброю традицією  ознайомлення першокурсників Кафедри Бізнесу Та Управління Персоналом з славним минулим й сьогоденням тепер уже їх рідного закладу вищої освіти, з його унікальною історією, цінностями,  що акумульовані в його стінах. Студенти відчули дух славних традицій Чернівецького національного  університету імені Юрія Федьковича. У всіх залишилися надзвичайні враження від побаченого та почутого під час екскурсії.