Cерія гостьових лекцій-тренінгів на тему: «Як законно вести власний бізнес» за участі власника консалтингового агентства «ПриватКонсалт»

26 вересня 2023 року розпочато серію гостьових лекцій-тренінгів на тему: «Як законно вести власний бізнес» за участі власника консалтингового агентства «ПриватКонсалт» (партнера кафедри), к.е.н., доц. Артура Жаворонка. Лекції-тренінги організовано для здобувачів освітніх програм кафедри бізнесу та управління персоналом у відповідь на запит студентів 6-го курсу. Сьогодні відбулось перше заняття, де було обговорено актуальні питання державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності та вибору системи оподаткування. Участь у лекції-тренінгу взяли понад 40 здобувачів кафедри бізнесу та управління персоналом. Студенти мали змогу розібратися з можливостями автоматичної реєстрації бізнесу, способами генерації ЕЦП, особливостями вибору КВЕДів та групи єдиного податку для ведення бізнес-діяльності.

Чудовий старт серій лекцій-тренінгів, як результат – зростання мотивації та бажання вдосконалюватися у практиці ведення підприємницької діяльності! Дякуємо лектору Артуру Жаворонку за отриманні знання та ключові поради реєстрації та початку ведення бізнесу!!!