Cекційне засідання студентської наукової конференції

16 квітня 2024 року відбулось секційне засідання студентської наукової конференції здобувачів освітніх програм кафедри бізнесу та управління персоналом спеціальностей: 051 «Економіка» (ОПП «Управління персоналом та економіка праці» рівнів вищої освіти бакалавр, магістр), 076 «Підприємництво та торгівля» (ОПП «Економіка та організація бізнесу» (бакалавр), ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (магістр)).

Доповіді учасників конференції були присвячені наступним питанням: соціальна відповідальність бізнесу як складова частина його конкурентоспроможності; бізнес-інжиніринг як інструмент масштабування підприємницької діяльності;  реалізація бізнес-процесів у контексті кризового становища на підприємстві; використання технологій у процесі онбордингу; конкуренція та її вплив на розвиток підприємницької діяльності; стан ринку праці у воєнний час.

За підсумками засідання відзначили ґрунтовну підготовку учасників конференції: Наталії Брички, Богдана Зетка, Ігоря Комлєва, Ольги Крулік,  Єлізавети Стефанесій, Софії Тіщенко.

Дякуємо всім учасникам за цікаві та ґрунтовні доповіді та дослідження, які сприятимуть подальшій їхній діяльності у відбудові та розвитку економіки України! Бажаємо молодим науковцям творчих досягнень і нових наукових здобутків!