Гостьова бінарна лекція на тему: «Планування, організація і контроль в управлінні бізнес-проєктами: прикладні аспекти»

4 жовтня 2024 року відбулась гостьова бінарна лекція на тему: «Планування, організація і контроль в управлінні бізнес-проєктами: прикладні аспекти» за участі директора продуктової ІТ компанії Uployal ТОВ ДСЛ GROUP Сергія ПАЛАГНЮКА та заступниці керівника Центру розвитку підприємництва Чернівецької міської ради Наталії ВОЛОС.

Лекцію організовано для здобувачів освітніх програм першого та другого рівнів вищої освіти кафедри бізнесу та управління персоналом економічного факультету спеціальностей 051 Економіка (ОПП «Управління персоналом та економіка праці»), 076 Підприємництво та торгівля (ОПП «Економіка та організація бізнесу, ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність), кафедри економічної географії та екологічного менеджменту географічного факультету спеціальності 073 Менеджмент (ОПП «Менеджмент туристичної індустрії»).

Під час лекції обговорено питання життєвого циклу проєкту, актуальні підходи до його планування та організації, використання традиційних, гнучких та гібридних підходів в управлінні проєктами. Сергій ПАЛАГНЮК  акцентував увагу на питаннях контролю та моніторингу проєктів (формат контролю, делегування повноважень контролю за зонами відповідальності, аналіз ризиків та дій для їх мінімізації). Лектором розкрито особливості HR менеджменту (формування та компетенцій проєктної команди, делегування повноважень, інструментів матеріального заохочення та нематеріальної мотивації, обговорено питання щодо вирішення нестандартних ситуацій).

Наталія ВОЛОС розкрила можливості отримання грантового фінансування для ведення підприємницької діяльності, окремі питання підготовки бізнес-планів у контексті їх представлення потенційним інвесторам, а також анонсувала серію наступних гостьових лекцій з питань управління бізнес-проєктами від фахівців Центру розвитку підприємництва Чернівецької міської ради.

До дискусії долучились гаранти освітніх програм Оксана ЗИБАРЕВА (гарант ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» магістерського рівня, модератор заходу), Зоряна КОБЕЛЯ (гарант ОПП «Управління персоналом та економіка праці» магістерського рівня), Вікторія КИФЯК (гарант ОПП «Економіка та організація бізнесу» бакалаврського рівня), Валентина ПІДГІРНА (гарант ОПП «Менеджмент туристичної індустрії» бакалаврського рівня).

Дякуємо запрошеним практичним працівникам за цінні знання і поради!!!