Батьківські збори на 1-му курсі

Кафедрою бізнесу та управління персоналом  для першокурсників спеціальності 051 Економіка (освітня програма «Управління персоналом та економіка праці» (група 151УП) та 076 «Підприємництво та торгівля» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу» (групи 176-1, 176-2) 18.11. 2023 року були проведені батьківські збори .

Батьківська громадськість – важливий союзник кафедри бізнесу та управління персоналом у вихованні молодої людини, у формувані особистості, що  набуває цінностей. Елементом такої взаємодії є проведення батьківських зборів.

Зустріч з батьками першокурсників спеціальності 051 Економіка (освітня програма «Управління персоналом та економіка праці» (група 151УП) та 076 «Підприємництво та торгівля» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу» (групи 176-1, 176-2) відбулася в режимі відеоконференції.

Батьки студентів мали можливість звернутися зі своїми побажаннями та пропозиціями щодо адаптації студентської молоді в освітній процес кафедри бізнесу та управління персоналом.