АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОП «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ЕЛЕКТРОННА ТОРГІВЛЯ ТА ЛОГІСТИКА»

15-16.06.2023 відбулась атестація здобувачів вищої освіти ступеня «Бакалавр» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ОП «Підприємництво, електронна торгівля та логістика» (у формі комплексного кваліфікаційного екзамену). Головою Атестаційної комісії № 1 є Пентелейчук Мирослав Георгійович – власник бренду «White Story Dress» та співвласник фотостудії «Cherdak Fhotostudio». Студенти 431 та 431с груп денної форми навчання успішно склали Комплексний (кваліфікаційний) екзамен з навчальних дисциплін «Стратегія підприємництва», «Підприємництво», «Організація торгівлі». Під час проведення атестації здобувачі вищої освіти продемонстрували гарне володіння усіма вивченими навчальними дисциплінами, зокрема підтвердили теоретичні та практичні знання з ведення підприємницької справи в умовах сьогодення, процесів та особливостей розвитку сфер підприємництва, електронної торгівлі та логістики, основних категорій теорії організації торгівлі та її принципів, продемонстрували навички використання набутих теоретичних знань при вирішенні практичних та ситуаційних завдань, а також дали повні відповіді на запитання членів комісії.

Вітаємо випускників кафедри бізнесу та управління персоналом з успішною атестацією й бажаємо успіхів у подальшому професійному зростанні і здобутті ОР «Магістр» на економічному факультеті!