Серія лекцій від професорки Руксандри Беженару

В рамках реалізації програми Erasmus Teaching Stage професорка Сучавського університету ім. Штефана чел Марі проф. Руксандра Беженару провела серію лекцій на тему «Strategic management in dynamic word» 22-26.04.2025.

Здобувачі спеціальностей «Підприємництво та торгівля» та «Економіка» ОП «Управління персоналом» бакалаврського та магістерського рівнів економічного факультету відвідали лекцію та активно взяли участь в обговоренні проблем стратегічного управління в динамічному середовищі розвитку підприємства.

Такі лекції є важливою частиною європейської інтеграції освіти України.

Висловлюємо подяку проф. Руксандрі Беженару за цікаву інформацію, сучасний підхід, діалог та дискусії.

Дякуємо нашим партнерам та друзям з Сучавського університету ім.Штефана чел Маре за співпрацю та спільну реалізацію багатьох проєктів.