Засідання студентського наукового гуртка «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку»

25 квітня 2023 р. в рамках щорічної студентської конференції ЧНУ
ім. Ю. Федьковича проведено засідання секції економічної теорії, менеджменту і адміністрування. До роботи секції, відповідно до запланованих заходів, долучились студенти наукового гуртка «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку» (Вікторія Морар, Михайло Хрищук, Анна Гончарук, Олександра Моташко, Ірина Чеботар, Анастасія Коломієць, Ігор
Саргош, Богдана Соловка, Станіслав Скрипа, Олег Унгуляк, Каріна Шевчук, Валерія Січевська), керівник гуртка – к.е.н., доцент Запухляк В.М. та інші викладачі кафедри.
Після вітального слова завідувача кафедри, д.е.н., проф. Галушки З.І.
студенти і викладачі кафедри економічної теорії, менеджменту і
адміністрування обговорили актуальні проблеми сучасної управлінської теорії та практики. Серед іншого предметом наукової дискусії були питання організаційного дизайну, реструктуризації, динаміки окремих ринків та бізнесу загалом, лідерських якостей сучасного менеджера, інформаційно-комунікаційних технологій та прийняття управлінських рішень. Із доповідями на відповідні теми на науковому заході виступили:

Микола Гунчак («Інь і янь організаційного дизайну: балансування між інтеграцією та спеціалізацією в галузі професійних послуг», науковий керівник – д.е.н., проф. Галушка З.І.);
Антоніна Мироняк («Перспективи розвитку ринку косметичної продукції в Україні», науковий керівник – к.е.н., асист. Бойда С.В.);
Вікторія Морар («Діалектика взаємодії бізнесу і політики», науковий
керівник – к.е.н., доц. Сторощук Б.Д.);
Єлизавета-Анна Петрусенко («Розвиток бізнесу в Україні: проблеми і
реалії під час війни», науковий керівник − к.е.н., асист. Бойда С.В.);
Богдана Соловка, («Лідерські компетенції в сучасному менеджменті»,
науковий керівник – к.е.н., доц. Заволічна Т.Р.);
Роман Федірчик, («Інформаційно-комунікаційні технології в управлінні сучасною організацією», науковий керівник – к.е.н., доц. Заволічна Т.Р.);
Михайло Хрищук («Аспекти інтеграції навичок медіаграмотності у
процес прийняття рішень», науковий керівник – к.е.н., доц. Заволічна Т.Р.).
Кращою, за результатами голосування, була визнана доповідь Михайла Хрищука, хоча й інші дослідження були виконані і представлені на високому рівні. Захід пройшов у форматі невимушеного та разом з тим активного спілкування, діалогу за участі як студентів, так і викладачів.