Викладачі кафедри пройшли науково-педагогічне онлайн стажування «Фандрейзинг та основи проєктної діяльності у закладах освіти: європейський досвід»

Викладачі кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування проф. Антохов А.А., проф. Галушка З.І., ас. Грунтковський В.Ю., доц. Сторощук Б.Д., ас. Клевчік Л.Л., доц. Сторощук Б.Д. пройшли науково-педагогічне онлайн стажування «Фандрейзинг та основи проєктної діяльності у закладах освіти: європейський досвід» (Uniwersytet Jagiellonski w Krakowi (м. Краків, Польща)). Програма стажування була розрахована на 180 год (6 кредитів ECTS). 40 годин складав час теоретичного навчання та захист проєктів. Інший час було використано для виконання індивідуальних завдань та роботи над проєктом.

Мета стажування – ознайомлення з особливостями проєктного менеджменту та набуття практичних навичок розробки власних освітніх проєктів. Учасники стажування виконали програму з 7 модулів:

Модуль 1. Проєктна діяльність та нова освітня парадигма.

Модуль 2. Ефективний фандрейзинг .

Модуль 3. Mini-MBA в управлінні проєктами.

Модуль 4. Soft Skills та командна робота: нестандартні рішення стандартних проблем.

Модуль 5. Проєктний менеджмент: від плану дій до проєкту.

Модуль 6. Інновації в педагогіці як основа проєктної діяльності.

Модуль 7. Розроблення власного освітнього проєкту: від теорії до практики.

Програма стажування передбачала вивчення теоретичних та прикладних аспектів проєктного менеджменту, результатом якого стала розробка власного освітнього проєкту «Мотиваційні аспекти розвитку ринку освітніх послуг регіону».  Заняття, окрім власне розробки проєкту та кошторису до нього, збагатили учасників сучасними знаннями з проєктного менеджменту, дозволили набути навички командної взаємодії для вирішення прикладних завдань. Робота у форматі онлайн сприяла оволодінню навичками роботи на різноманітних платформах, що дооможе урізноманітненню форм і методів комунікації викладачів зі студентами для проведення практичних занять, для організації самостійної роботи студентів.