Щиро вітаємо 58 студентів спеціальності «Менеджмент» зі вступом до Чернівецького національного університету

Дорогі першокурсники!

Сьогодні ви розпочинаєте захопливий та важливий етап у своєму життівступаєте до університету і обираєте шлях, який приведе вас до успішної карєри у галузі менеджменту. Це час, коли ви будете набирати нові знання, розвивати вміння та знайомитися з цікавими людьми, які, безсумнівно, стануть вашими друзями та партнерами у навчанні.

Памятайте, що навчанняце не лише вивчення теорії, але й можливість вдосконалити себе, знайти своє покликання та розвинути власні таланти. Ви маєте потенціал досягти високих вершин, і ми віримо в вас.

Університетце місце, де ви будете не лише набирати знання, але й формувати характер, розвивати лідерські якості та здійснювати свої мрії. Нехай ця навчальна подорож буде цікавою, вдячною та успішною для кожного з вас.

Бажаємо вам великих досягнень, міцного здоров’я, натхнення у навчанні та найкращих викладачів і друзів на вашому шляху. Не бійтеся викликів, бо саме вони роблять нас сильнішими