ПРОФОРІЄНТАЦІЯ З ТІМБІЛДІНГОМ

Студентка ІІ-го курсу економічного факультету спеціальності 073 “Менеджмент” Вікторія Морар разом зі своєю сестрою студенткою ІІ-го курсу факультету іноземних мов Веронікою Морар під керівництвом доцента кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Богдана Сторощука організували і провели профорієнтаційний тімбілдінговий захід у вигляді гірської туристичної мандрівки околицями міста Яремче для учнів Чернівецького міського ліцею #3. Під час цієї мандрівки відвідали ринок народних промислів, водоспад “Пробій”, музей “Карпати в мініатюрі”, комплекс водоспадів “Дівочі і чоловічі сльози”, туристичну садибу “У Мирона”, розважальні центри “Перевернутий будинок” і “Динопарк”.

В ході цих заходів студенти обмінювалися з учнями інформацією про університет, про особливості навчання, наукової роботи та дозвілля на різних факультетах, про механізми взаємодії в команді під час подолання різних труднощів, про роль менеджменту в цих процесах. Їхні увінчалися успіхом у вигляді вдячних відгуків учнів, а стосовно Вікторії Морар – були окремо відзначені грамотою від адміністрації ліцею.