Вітаємо студентів 4 курсу кафедри бізнесу та управління персоналом з успішним захистом кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти!

Вітаємо студентів 476 групи кафедри бізнесу та управління персоналом з успішним захистом кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти! Студенти не лише володіли глибоким розумінням процесів та особливостей розвитку сфер підприємництва, торгівлі та бізнесу, але й проявили навички застосування цих знань на практиці. Здобувачі продемонстрували вміння вирішувати практичні завдання та запропонували інноваційні рішення з високою ефективністю, використовуючи набуті компетенції.

Членів комісії приємно вразила готовність студентів використовувати сучасні інструменти та технології в сфері підприємництва. Вони продемонстрували глибоке розуміння стратегічного планування підприємства, організаційних аспектів торгівлі та принципів електронної торгівлі, що свідчить про їх готовність до викликів сучасного ринку. Щиро дякую Голові ЕК Мирославу Пентелейчуку за практичне наставництво наших студентів, цікаві питання та внесок у розвиток синергії “бізнес-освіта”.

Цікаві кейси та презентації, обґрунтовані відповіді підтвердили, що студенти здобули не лише академічні знання, але й практичні навички, необхідні для успішної кар’єри в сфері підприємництва та торгівлі. Їх готовність та впевненість викликають оптимізм щодо їх майбутніх досягнень. Ми бажаємо вам подальших успіхів і зростання у вашій професійній кар’єрі. Бажаємо здобути ступінь магістра і реалізувати свої амбітні плани. Будьте відкриті до нових можливостей, завжди розвивайтесь і не зупиняйтеся на досягнутому!