ВЕБІНАР «РЕГІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ІТ СФЕРИ» З ПРОБЛЕМАТИКИ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

16 травня 2023 року з нагоди Дня економічного факультету для студентів третього і четвертого курсів економічного факультету спеціальності «Менеджмент» д.е.н. Поченчук Г. було проведено вебінар-зустріч на тему: «Регіональні особливості розвитку ІТ сфери».

Запрошений гість – фахівець у сфері цифрових технологій Дмитро Шкільнюк, голова правління ГО «ІТ кластер «Чернівці ІТ ком’юніті», magento developer «Valtech» зауважив про важливість економічної освіти як для розвитку економіки в цілому, так і для ІТ галузі, а також відзначив високий рівень фахівців-випускників економічного факультету. В контексті теми вебінару Дмитро Шкільнюк розповів багато цікавої інформації щодо практики розвитку ІТ сфери. Зокрема, охарактеризував особливості регіонального ІТ ринку, напрями за якими найбільший попит на послуги ІТ компаній, вплив на економіку регіону, менеджмент в ІТ сфері, завдання і реалізовані кейси ІТ кластера. Викладач д.е.н. Галина Поченчук наголосила студентам, що цифровізація є загальним сучасним трендом розвитку всіх сфер життєдіяльності суспільства. Так, питання цифровізації управління, використання цифрових інструментів розглядаються як студентами четвертого курсу в рамках вивчення дисципліни «Цифрова економіка», а також і студентами третього курсу в рамках вивчення дисципліни «Державне і регіональне управління». Розгляд цифровізації як загального тренду сучасного розвитку дозволяє реалізувати міждисциплінарних підхід у формуванні фахових компетенцій бакалаврів з менеджменту. В ході двосторонньої комунікації студенти активно цікавились питаннями щодо можливостей працевлаштування та кар’єрного просування за своєю спеціальністю «Менеджмент» в ІТ сфері, необхідними компетенціями та навичками, які допоможуть в цьому. Дякуємо нашому гостю за цікаву та актуальну інформацію.