Тиждень гуманітарних мереж і партнерства (HNPW)

У рамках тижня HNPW  (The Humanitarian Networks and Partnerships Week) 4-10 травня 2025 (м. Женева, Швейцарія) Вікторія Кифяк доцентка кафедри бізнесу та управління персоналом Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича в рамках проєкту ILCA виступила з проблематикою «Multilevel implementation of climate innovation awareness in war and post-war periods». 

Тиждень гуманітарних мереж і партнерства (HNPW) — це гуманітарна конференція, яка щорічно організовується Управлінням ООН з координації гуманітарних питань (OCHA) та Швейцарським агентством розвитку та співробітництва (SDC). Це одна з найбільших подій у своєму роді, яка надає простір для співпраці для практиків і експертів з великої кількості гуманітарних зацікавлених сторін, включаючи агентства ООН, неурядові організації, наукові кола, військових, ініціативи приватного сектора, і держав-членів.

Координатори проєкту Innovation Laboratories for Climate Actions (ILCA), https://eit-hei.eu/projects/ilca/, за підтримки Європейського інституту інновацій і технологій (EIT) висвітлили питання кліматичної безпеки та розвитку людського капіталу під час гуманітарної кризи, в т.ч. війни в Україні

Галерея