Студенти кафедри ЕП та УП вкотре продемонстрували свою професійну підготовку, економічну свідомість та свіжий погляд на актуальні проблеми

У вівторок, 21 квітня 2020 було проведено конференцію за тематичними напрямами кафедри, де були обговорені наукові дослідження студентів.

Дослідження студентів зосереджені на актуальних в сучасних умовах тематиках, а саме діджиталізації бізнесу формуванні кадрового потенціалу через призму керівничої поведінки.

Заслухали студентів спеціальностей 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність та 051-Економіка ( спеціалізація: Управління персоналом та економіка праці).

Обрано доповідачів (Овсієнко Валерія Володимирівна та Мартиненко Марина Ігорівна), які гідно представлятимуть кафедру на рівні факультету та на університетській студентській конференції.