ЩОРІЧНИЙ ОГЛЯД ПРОЄКТІВ СОЦІАЛЬНОГО ШКІЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Кафедра бізнесу та управління персоналом ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяла участь у щорічному огляді проєктів соціального шкільного підприємництва.
13 проєктів представили команди 11 ліцеїв та гімназій Чернівецької громади. Шкільне підприємництво у закладах загальної середньої освіти активно розвивається, талановиті та креативні учні під керівництвом своїх досвідчених наставників розповідали про свої проєкти, їх втілення, обґрунтування фінансових витрат та майбутні плани щодо реалізації бізнес-ідей.
Креативні ідеї ліцеїстів та гімназистів оцінювало журі у складі якого були Надія Шевченко, заступниця начальника управління освіти, Людмила Вербівська, доцентка кафедри бізнесу та управління персоналом ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Яна Дімітрова, директорка сім’ї ресторанів “Гойра Груп”, Галина Ніконова, власниця пекарні “NikoNova”, представниці адміністрації закладів швидкого харчування “Оззі” Людмила Пентюк та Іванна Орищук.
Наприкінці всі команди отримали сертифікати Управління освіти, подарунки від партнерів заходу. Хлопці та дівчата далі працюватимуть над втіленням своїх проєктів, багато команд вже має власну продукцію та відомі на сторінках соцмереж…
Варто відзначити, що в представлених бізнес-ідеях майбутні підприємці, під керівництвом своїх наставників, грамотно опрацювали усі важливі питання зі створення і реалізації підприємницької діяльності у реаліях сьогодення та обґрунтування її економічної та соціальної складової. Тож чекаємо всіх талановитих та креативних майбутніх випускників, бажаючих стати успішними підприємцями, поповнити ряди студентів кафедри бізнесу та управління персоналом ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!