Підсумкове засідання студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

27 квітня 2023 року відбулось підсумкове засідання студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Економічний факультет цьогоріч представляв студент кафедри бізнесу та управління персоналом Владислав Хортюк (здобувач ОС “магістр” ОПП “Управління персоналом та економіка праці”). Дослідження Владислава на тему “Принципи управління кадровою безпекою підприємства в сучасних умовах” було присвячено ключовим аспектам формування кадрової безпеки. Зокрема, з-поміж інших виокремлено актуальні у контексті сучасних безпекових викликів принципи кадрової безпеки (ретельний відбір персоналу, навчання працівників, розвиток талантів та комфорт працівників) та розглянуто їх імплементованість у практику реального суб’єкта господарювання (ТОВ “Нова пошта”). Вітаємо Владислава з гідним представленням результатів дослідження на науковому форумі студентів університету і бажаємо творчих успіхів, нових досягнень та перемог!