Перша офлайн HR-конференції «HR HILLS»

18 травня 2024 року у кінотеатрі імені Івана Миколайчука відбулася перша офлайн HR-конференції «HR HILLS», яка дозволила об’єднати в одному місці HR-спільноту, науковців та студентів, майбутніх HR міста Чернівці.

Лідери думок з різних сфер ділилися своїми унікальними знаннями та досвідом.

Це був день, сповнений інсайтів, інновацій та натхнення. Виступи провідних експертів галузі, інтерактивні сесії та можливість задати найактуальніші питання зробили цей захід незабутнім.

HR- маркетинг – як залучити та утримати таланти від Олени Кіріченко, керівниці відділу адаптації, навчання та розвитку бренду роботодавця компанії «ОККО».

Штучний інтелект в HR – від засновників школи AI в HR Ірини Гнутової та Олексія Петрова.

HR- аналітика українського ІТ-ринку – від Ярини Возняк, керівниці команди досліджень Львівського IT-кластеру.

Побудова власного бренду – від кар’єрної консультантки Анни Саєнко.

Це була неймовірна можливість для викладачів та здобувачів освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» (майбутніх HR-фахівців) економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Поглибити свої знання з управління людським потенціалом.

Ознайомитися з HR-інноваціями.

Розширити професійну мережу контактів.

Велика подяка організаторам Дмитру Шкільнюку та Тетяні Мандзюк і загалом IT-кластеру міста Чернівці за цей чудовий захід!

Нові знання надихають на нові досягнення