Літня школа у Лодзькому університеті

Упродовж червня-липня 2023 року  відбулася Літня школа у Лодзькому університеті на тему «Environmental aspects of global social and economic development».

Кафедру бізнесу та управління персоналом представляли доцент кафедри Водянка Любов та студентка 2 курсу Софія Нідзельська, які підготували свої лекції-презентації та обговорили важливість глобального соціо-економічного розвитку.

Зокрема, доцент Любов Водянка виступила онлайн з лекцією на тему «Важливість емоційного інтелекту та партнерства в умовах глобального соціо-економічного розвитку», в якій було окреслено необхідність розвитку емоційного інтелекту в умовах «Індустрії 4.0» та його вплив на формування партнерств.

Софія Нідзельська ділиться своїми враженнями від участі в Літній школі в Лодзькому університеті.

«Цей досвід став незабутньою частиною мого студентського життя. Літня школа запропонувала захопливу тему “Environmental aspects of global social and economic development”, яка є актуальною проблемою нашого часу. Заняття, лекції та дискусії надали мені цінні знання та перспективи щодо сталого розвитку.

Організатори Літньої школи пропонували нам різноманітні заходи, на яких ми мали змогу поглибити знання про культуру і традиції та краще познайомитися з учасниками школи. Було захоплююче бачити, як різноманітні культури злилися разом і створили особливу спільноту, де взаєморозуміння та дружба були на першому місці.

Висловити щирі слова подяки організаторам Літньої школи за їхню працю та зусилля, які вони вклали у створення такої можливості для студентів. Ця подія надихнула мене на подальше дослідження екологічних аспектів і культурного розмаїття. Я вірю, що ці знання та знайомства стануть підґрунтям для сталого розвитку і позитивних змін у майбутньому.»

За результатами літньої школи передбачаються  відповідні наукові публікації та подальший розвиток наукової та освітньої співпраці поміж колегами – студентами, науковцями економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та університетом міста Лодзь.