Гостьова лекція для студентів-магістрів економічного факультету від кафедри бізнесу та управління персоналом

Для студентів ОР «Магістр» в рамках курсу «Управління комунікаціями, конфліктами та бізнес-етика» (доц. Наталії ФІЛІПЧУК) гостьова лекторка Оксана МЕЛЬНИК – медійна експертка, засновниця Parliament of Canada «Joint Efforts»  Ukraine&Canada; генеральна партнерка media холдинг 1+1 media Ukraine; ексдиректорка телеканалу гарячих новин С4 м. Чернівці тематику «Комунікативний та етичний аспект спілкування. Тренінг комунікативних навичок».

Отримали корисні поради від спікерки задля розкриття резервів та розвитку особистого комунікативно потенціалу. Обговорили нюанси вибудови ефективних зовнішніх і внутрішніх комунікацій, організованого Оксаною Мельник «BIG MONEY FORUM» за участі українських підприємців Торонто.

На зустрічі також розібрали особливості становлення та самовдосконалення індивідуального стилю спілкування спеціалістів відповідно до етичних та психологічних норм і правил; зробили акцент на ефективних стратегіях ділового спілкування, навчились їх обирати відповідно до психологічних і соціокультурних особливостей співрозмовників, до норм і правил гуманістичної етики.

Щиро вдячні Оксані МЕЛЬНИК, випускниці кафедри бізнесу та управління персоналом,  за підсилення практичної складової освітньої траєкторії студентів ОР «Магістр» економічного факультету