Фінал учнівського інноваційного бізнес-хабу

Від ідеї до втілення: фінал учнівського інноваційного бізнес-хабу завершився пітчингом –  представленням командних бізнес-ідей.

За спільної ініціативи Управління освіти Чернівецької міської ради та економічного факультету Чернівецького національного університету реалізовано крутий проєкт!

Впродовж двох місяців старшокласники ліцеїв та гімназій Чернівецької громади мали 9-ть тренінгів з викладачами економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Адже цей учнівський хаб – спільний проєкт Управління освіти та Економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

У лютому та березні була теорія, а 3 квітня на практиці ліцеїсти та гімназисти продемонстрували, як засвоїли матеріал під час бізнес-гри «Екотон» у залі кінотеатру “Чернівці”

На початку на зустріч завітали заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк та декан економічного факультету Руслан Білоскурський. Разом із начальницею Управління освіти Іриною Ткачук вони підтримали хлопців та дівчат у цьому проєкті.

Учасники «Екотону» у складі 33 команд з різних навчальних закладів представили свої бізнес-ідеї та навички командної роботи експертному жюрі у складі Ірини Ткачук, Вікторії Кифяк, Сергія Кізіми, Надії Шевчук, Андрія Клипача, Олени Лусте.

Інноваційних ідей було багато: інтернет- зоомагазин, рекрутингова компанія, створення консультаційного центру, навчання флористиці, переробка пластикових упаковок від помад… Креативність школярів зашкалювала, тож відповідні сертифікати отримали всі учасники. Також переможцям були подарунки від партнерів.

Призові місця розподілилися між командами наступним чином:

• 1-е місце: ліцей №22 ім. А. Кохановського.
  • 2-е місце: ліцей №5 “Оріяна”, гімназія № 7.
  • 3-є місце: ліцеї  № 13, 14, 20, 21.

Ми бажаємо успіху учням, які ще тільки на початку шляху свого професійного зростання та реалізації своїх ідей!