Адаптаційний захід для студентів – першокурсників “Превенція девіантної поведінки”

15.10.2024  в Мармуровій залі відбувся адаптаційний захід для студентів – першокурсників “Превенція девіантної поведінки” за участі представників профільного відділу поліції,  адміністрації економічного факультету та кураторів академічних груп.

Вдячні Страховій Наталії Петрівні, куратору академічної групи 151 УП кафедри бізнесу та управління персоналом, за ініціативу проведення зустрічі зі студентами першого курсу економічного факультету

Дякуємо за високопрофесійну подачу інформації та конструктивний діалог зі студентською молоддю:

Чекановському Дмитру Дмитровичу – капітану поліції сектору ЮП відділу привенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області.

Спринь Валентині Валеріївні – старшому інспектору сектору ЮП відділу привенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області