149-та річниця Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

4 жовтня 2024 року Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича відзначив свою 149-ту річницю. З нагоди святкування відбулася урочиста церемонія вручення нагород від Міністерства освіти і науки, обласної та міської ради, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Це важливе визнання наполегливої праці викладачів, що сприяє розвитку як університету, так і української науки в цілому.

З вітальним словом виступив ректор Руслан БІЛОСКУРСЬКИЙ, який подякував викладачам університету за роки сумлінної праці на благо розвитку освіти, науки та виховання майбутніх поколінь.

На урочистому заході також були відзначені викладачі економічного факультету.

Відзнаку отримав Андрій ВЕРСТЯК, доцент кафедри економіко-математичного моделювання, за захист докторської дисертації.

Ректор вручив нагороди Міністерства освіти і науки України – Подякою Міністерства освіти і науки України відзначено доцента кафедри бізнесу та управління персоналом Людмилу ВЕРБІВСЬКУ.

Від Чернівецької обласної ради з привітаннями виступив Михайло ПАВЛЮК – заступник голови, випускник Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, який високо оцінив професіоналізм співробітників університету, побажав процвітання і добробуту нашій Alma mater та Почесною грамотою Чернівецької обласної ради відзначив доцента кафедри бізнесу та управління персоналом Зоряну КОБЕЛЮ.

Цьогоріч новацією на Урочистій академії стала відзнака меценатів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Пишаємось, що серед таких – Тимчук Сергій Тоадерович, український підприємець,власник – директор ПП “Грандем” ,ПП “T.S.TYMCHUK GROUP”.

Тимчук Сергій створив біля 25 років життя в бізнесі потужну команду в м.Чернівці.Стейкхолдер кафедри бізнесу та управління персоналом, голова екзаменаційних комісій кафедри бізнесу та управління персоналом, меценат, який багато років поспіль підтримує економічний факультет.

Від студентської молоді економічного факультету на Урочистій академії відзначено було Олександра ФИСЮКА.