Від науки до підприємництва: відкриваємо можливості

У рамках дисципліни «Вступ в спеціальність» 27 вересня 2024 року першокурсники спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» здійснили захоплюючу екскурсію до музею Науки, де заборонено НЕ торкатися експонатів!

У цьому інтерактивному просторі студенти отримали можливість зануритися у світ наукових явищ і зрозуміти, як працює наука через безпосередню взаємодію з експонатами. Вони досліджували, експериментували та відкривали нові горизонти знань.

Такий підхід до навчання не лише сприяє формуванню вмінь самостійного пошуку нових знань, але й надихає студентів використовувати творчі ідеї для вирішення складних завдань. Кожен експонат став справжнім ключем до розуміння механізмів, що керують нашим світом, і можливостей для бізнесу.

Студенти активно обговорювали, як наукові відкриття можуть стати основою для інноваційних бізнес-рішень, що підкреслює важливість інтеграції науки і підприємництва. Такі інтерактивні заняття збагачують пізнавальні цінності та формують нові орієнтації, готуючи майбутніх підприємців до викликів сучасного світу