Презентація освітньої програми “Управління персоналом та економіка праці” для здобувачів першого та другого рівня вищої освіти успішно відбулася!

Традиційно перед початком нового навчального року відбувається презентація освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» для здобувачів першого та другого рівня освіти за участі гарантів доцента Любов Водянки та Зоряни Кобелі.

Здобувачі дізналися про:

• – ключові аспекти управління персоналом;
  • – інноваційні підходи в економіці праці;
  • – можливості для кар’єрного розвитку після завершення програми.

Особливий інтерес викликали теми сучасних інструментів підбору кадрів, розвитку персоналу та створення ефективної корпоративної культури. Здобувачі мали змогу поспілкуватися з викладачами та випускниками програми, отримати відповіді на свої запитання.

Окремо було обговорено структуру програми, яка складається з:

Обов’язкових компонентів, що включають дисципліни з основ економіки праці, управління персоналом, мотивування персоналу та організаційної поведінки.

Вибіркових дисциплін, серед яких студенти можуть обрати дисципліни з управління конфліктами, розвитку лідерських навичок, а також кроскультурний HR та HR-аналітику.

Такий підхід дає можливість студентам отримати глибокі базові знання і водночас сформувати індивідуальну освітню траєкторію відповідно до своїх професійних інтересів.

Дякуємо всім, хто приєднався, та чекаємо на вас у наступних заходах!